facebook

Časté dotazy


Jak se objednat?

Objednat se můžete u nás v salonu, nebo telefonicky. Schůzka lze i pomocí e-mailu nebo facebooku. Na termínu se můžeme domluvit, a rádi Vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Zdravotní stav?

Předem je dobré říci svůj zdravotní stav. Jestli netrpíte nějakými alergiemi nebo kožním onemocněním(hemofilie,cukrovka, krevní tlak apod), nějaké léky (antibiotika), nejste pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. Před tetováním se vyvarujte alkoholu ten má za následek rozproudění krevního oběhu. Přijdte s dobrou náladou a najedení.

Bolí tetování?

Odpověd se hledá těžko. Záleží to na každém znás, každý znás vníma bolest trochu jinak. Někdy to nejni ani bolest, dá se říci že můžete cítit pálení, píchání nebo nepříjemný pocit. Naopak někomu vůbec nevadí a může se stát že u toho i cití příjemné pocity, ale také samozřejmně záleží na kterém místě se tetování provádí. Někdy je dobré se třeba soustředit na jiné věci jindy zase třeba s někým povídat apod. Řekl bych tedy že zaleží v jakém stavu přijdete-vyspaní v dobré naládě a jak Vy vnímáte bolest a na jakém místě tetování bude.

Když mi není 18 let?

Když jste ještě nedosáhli plnoletosti je dobré přijít se zákoným zastupcem, nebo mít alespoň (nefalšovaný :) ) písemný souhlas.